Jeśli cierpisz z powodu nieprawidłowej budowy warg sromowych czy innych partii okolic intymnych, miewasz problem z odczuwaniem przyjemności w życiu erotycznym warunkowany modyfikacjami albo uszkodzeniami zewnętrznych narządów płciowych lub, z powodów subiektywnych, chcesz zmienić kształt miejsc intymnych – medycyna plastyczna proponuje dla Ciebie wiele opcji, które w szybki sposób usuną te problemy oraz wydatnie polepszą komfort życia.

Laser endowaginalny – kto powinien go stosować?

Jedną z ciekawszych możliwości ginekologii estetycznej jest stosowanie Aphrodite, czyli mało inwazyjnej metody dopochwowej. Zabieg z użyciem tego lasera polecany bywa w wypadku leczenia zespołu rozluźnienia pochwy, plastyki różnych elementów układu płciowego, ale również w wypadku innych nieprawidłowości. Laser jest wykorzystywany też w przypadku wielu odmiennych bolączek natury ginekologicznej – szczegóły przeprowadzanego zabiegu i sposób jego dopasowania do indywidualnej sytuacji uzgadniane są w momencie pierwszej wizyty ginekologicznej.

Efekty zabiegu potrafią przewyższyć założenia, bowiem zapewnia on przywrócenie naturalnego odczynu pochwy, poprawia jej wilgotność, zwiększa doznawanie przyjemności seksualnej oraz zmniejsza problemy powiązane z wysiłkowym nietrzymaniem moczu.

Całość leczenia może być w zasadzie bezbolesna i bardzo szybka, Czas gojenia, porównując do klasycznych metod jest bardzo krótki, a brak komfortu z nim połączony – niewielki.

Polecane:

Ginekolog-Michalik.pl

Jak wygląda zabieg?

Cały zabieg to najwyżej 15 minut i nie powoduje bólu. Bazuje on na włożeniu do pochwy pasma specjalnego lasera, jaki powoduje obkurczenie i aktywację kolagenu. Pozwala to na wzmocnienie i utwardzenie ścianki pochwy, zmienia na prawidłowe ustawienie cewki moczowej oraz wpływa pozytywnie na macicę, a dzięki temu – przywraca normalne działanie naszego układu moczowego.
Rezultatem może być odzyskanie jakości życia jak również psychicznej trwałości, oraz pewności siebie.
Bezpośrednio po leczeniu możliwy jest bezzwłoczny powrót do codziennych zadań.

Masz kłopot z wysiłkowym nietrzymaniem moczu, odczuwasz takie objawy jak przesuszenie pochwy, jej zapalenie, dyskomfort w czasie stosunku, swędzenie lub palenie? Jesteś w trakcie menopauzy i zauważasz rosnące problemy w odczuwaniu satysfakcji w kontaktach płciowych? Chcesz polepszyć wygląd okolic płciowych? Masz problem z tolerowaniem estetyki Twoich miejsc intymnych? W przypadku gdy odpowiadasz tak to rozważ laser Aphrodite, jaki w 15 minut potrafi wyeliminować Twoje bolączki, które do tej pory jawiły się jako niemożliwe do rozwiązania.

Pozostałe artykuły:

Comments are closed.