Gdy dręczysz się z powodu nietypowej konstrukcji sromu czy innych partii okolic intymnych, miewasz trudność z odczuwaniem przyjemności w pożyciu intymnym spowodowany modyfikacjami lub uszkodzeniami widocznych na zewnątrz elementów układu płciowego lub, ze względów subiektywnych, masz ochotę zmienić kształt miejsc intymnych – medycyna plastyczna ma dla szereg opcji, jakie w łatwy sposób usuną te problemy oraz wydatnie polepszą komfort życia.

Aphrodite – dla kogo?

Pierwszą spośród ciekawszych propozycji ginekologii plastycznej jest użycie Aphrodite, czyli mało inwazyjnej techniki dopochwowej. Leczenie z użyciem tego lasera polecany jest w wypadku leczenia atrofii pochwy, plastyki warg sromowych, ale też w przypadkach wysiłkowego nietrzymania moczu przez kobiety. Aphrodite może być wykorzystywany też dla rozwiązania innych bolączek ginekologicznych – dokładne elementy planowanego zabiegu i metody jego dostosowania do konkretnej sprawy ustalane będą w momencie wstępnej konsultacji u ginekologa.

Efekty leczenia potrafią przewyższyć założenia, ponieważ powoduje on powrót prawidłowego pH pochwy, poprawia jej wilgotność, intensyfikuje odczuwanie przyjemności seksualnej i zmniejsza bolączki związane z zdarzającym się nietrzymaniem moczu.

Ogólna część zabiegu może być w praktyce niedokuczliwa i bardzo szybka, Czas powrotu do normalnego funkcjonowania, porównując do tradycyjnych metod jest niezwykle króciutki, a brak komfortu z nim połączony – niewielki.

Zapoznaj się z ofertą:

Gabinet ginekologa Wrocław

Jak wygląda zabieg?

Cały zabieg to nie więcej niż kwadrans i nie powoduje bólu. Polega on na włożeniu do pochwy wiązki odpowiedniego lasera, który wywołuje skurczenie i aktywację włókien kolagenowych. Daje to nadzieję na wzmocnienie i usztywnienie ścianki pochwy, poprawia położenie cewki moczowej oraz wpływa pozytywnie na macicę, a dzięki temu – przywraca prawidłowe funkcjonowanie naszego układu moczowego.
Rezultatem może być polepszenie komfortu życia jak również psychicznej trwałości, oraz radości życia.
Bezpośrednio po leczeniu prawdopodobny jest natychmiastowy powrót do codziennych zadań.

Masz kłopot z częstym nietrzymaniem moczu, zauważasz takie symptomy jak suchość pochwy, jej stany zapalne, dyskomfort w czasie stosunku, swędzenie lub palenie? Jesteś w trakcie menopauzy i zauważasz coraz większe kłopoty w czerpaniu przyjemności w stosunkach intymnych? Chcesz poprawić estetykę okolic płciowych? Masz problem z tolerowaniem wyglądu Twoich okolic intymnych? Jeśli tak to rozważ zabieg Aphrodite, który w kwadrans potrafi wyeliminować Twoje problemy, które do tej pory wydawały się być nierozwiązywalne.

Pozostałe artykuły:

Comments are closed.