10
paź

W jaki sposób działa hurtownia medyczna

Hurtownia medyczna to sklep, w którym niejedna jednostka ochrony zdrowia – od jednoosobowych gabinetów, poprzez przychodnie, aż po szpitale, ma możliwość zaopatrzyć się w potrzebne materiały i aparaturę, które wykorzystywane są w typowej interakcji z pacjentami.

Odbiorcą towarów sprzedawanych przez hurtownie zaopatrzenia medycznego mogą być nie tylko lekarze każdej z branż, jak i pielęgniarki, salowe, fizjoterapeuci, dentyści, jak również ratownicy medyczni. Każdego centrum materiałów medycznych wspomaga w codziennej pracy oferując dobrej jakości, najlepsze materiały medyczne i wyspecjalizowane meble medyczne.

Co jest możliww znaleźć w sklepie medycznym? Oferta to produkty z wielu różnych specjalności, jakie obejmują nie tylko produkty medycyny ogólnej, ale także środki opatrunkowe, akcesoria stomatologiczne, aż po sprzęt rehabilitacyjny i weterynaryjny.

Hurtownia akcesoriów i innego zaopatrzenia dla medycyny zaopatruje również diagnostykę medyczną, oferując szeroką gamę materiałów i sprzętu z tej dziedziny. Wybrane z marek, jakich produkty można znaleźć w ofercie to na przykład Menzel Glaser, Cormay i Alpha Diagnostics.

Hurtownie dla medycyny oferują produkty, które zaopatrują również gabinety fizjoterapii oferując meble, podnośniki rehabilitacyjne, produkty hydroterapii a także wózki inwalidzkie i inne.

Sekcja dotycząca radiologii w centrum zaopatrzenia zapewnia zaopatrzenie centrów radiologicznych, odzież ochronną, materiały radiologiczne, kamery identyfikacyjne, jak również wywoływarki diagnostyczne.

Zobacz
Centrum zaopatrzenia medycznego

Z kolei akcesoria i sprzęt dentystyczny, który oferuje sklep, obejmuje aż 8 000 produktów dedykowanym dla stomatologów, ortodontów oraz techników dentystycznych. Oferowane produkty pochodzą od najlepszych firm, wśród nich są między innymi: Lascod, Polydentia, Voco. W dostępnym asortymencie znajduję się także firmy polskie, twórcy takich marek np. Poldent lub Tzmo.
Dostępne są towary takie jak materiały jednorazowego użytku np. amalgamaty i masy wyciskowe; materiały tymczasowe, leki, narzędzia endodontyczne jak również wszelkiego rodzaju urządzenia dentystyczne.

Przedstawiony powyżej krótki zarys oferty centrum materiałów medycznych to jedynie niewielka część wszystkiego, co można znaleźć zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i u specjalistów ds. sprzedaży, i w sklepie internetowym.

Pozostałe artykuły:

Comments are closed.