09
sie

Co to właściwie sklep medyczny

Hurtownia medyczna to sklep, gdzie niejedna przychodnia opieki zdrowotnej – od jednoosobowych działalności lekarskich, poprzez większe zakłady opieki zdrowotnej, aż po szpitale, może zaopatrzyć się w niezbędne materiały i sprzęt, które używane muszą być w codziennej pracy z osobami potrzebującymi pomocy lekarskiej.

Kupującym dla produktów sprzedawanych przez sklepy zaopatrzenia medycznego mogą być zarówno specjaliści medycyny wszystkich specjalizacji, a także pielęgniarki, psycholodzy, fizjoterapeuci, dentyści, jak również ratownicy medyczni. Wszystkich im centrum materiałów medycznych wspomaga w pracy oferując wysokiej klasy, najlepsze sprzęty dla ochrony zdrowia i specjalistyczne meble medyczne.

Co jest możliww kupić w sklepie medycznym? Oferta obejmuje produkty z kilkunastu różnych specjalności, które zawierają zarówno materiały dotyczące tematów ogólnych, ale także środki dezynfekcyjne, meble medyczne, aż po sprzęt rehabilitacyjny i dla ratownictwa medycznego.

Hurtownia materiałów i innego zaopatrzenia dla medycyny zaopatruje także laboratoria medyczne, oferując szeroką gamę odczynników i akcesoriów z tej dziedziny. Niektóre z marek, których towary można znaleźć w ofercie to na przykład Menzel Glaser, Cormay i Poch.

Hurtownie dla medycyny oferują produkty, które zaopatrują również gabinety fizjoterapii oferując meble, towary z zakresu ciepłolecznictwa, asortyment kinezyterapii oraz pomoce dla niepełnosprawnych i wiele innych.

Część sklepu dotycząca radiologii w hurtowni zapewnia zaopatrzenie gabinetów radiologicznych, odzież ochronną, akcesoria, odczynniki, jak również wywoływarki diagnostyczne.

Sprawdź ofertę
Sklep Medyczny Cezal

Z kolei materiały i sprzęt dentystyczny, jaki znajduje się w ofercie sklepu, to ponad 8 000 towarów skierowanych do dentystów, specjalistów ortodoncji oraz pomocy stomatologicznych. Oferowane towary pochodzą od najlepszych producentów, do których należy m.in: Lascod, Polydentia, Microbrush. W ofercie znajduję się także produkty polskie, twórcy następujących marek na przykład Poldent lub Tzmo.
Oferowane produkty takie jak materiały jednorazowego użytku takie jak amalgamaty i masy wyciskowe; wiertła, znieczulenia, narzędzia endodontyczne jak również różnego rodzaju masy osłaniające czy akryle.

Zaprezentowany tutaj krótki opis oferty centrum materiałów medycznych to jedynie niewielka część wszystkiego, co można znaleźć nie tylko w punktach stacjonarnych, ale również u specjalistów ds. sprzedaży, jak również w sprzedaży online.

Pozostałe artykuły:

Comments are closed.